Ticari

MacGyver ve Mercedes Yeni Citan

on

1980’lerin Amerikan televizyon dizisinin kahramanı olan Richard Dean Anderson, namıdiğer MacGyver, yaratıcılığı ile her görevin üstesinden gelmişti.

Artık görevlerinde yeni Citan’a güveniyor. Çok yönlülüğü ile olduğu kadar, güvenliği, ekonomikliği ve konforu ile de büyüleyen güçlü bir ortak. Merak mı ettiniz? Citan’ın uluslararası pazara sürülmesiyle üç yepyeni MacGyver bölümü yayınlanacak. Onları yakında buradan izleyebilirsiniz. O zamana kadar, fragmanımızdan MacGyver’ı nasıl bir görev beklediğine göz atabilirsiniz.

Yeni Citan ister şehir içinde, ister otoyolda olsun sürüş dinamiği, çeviklik ve performansı ile sınıfının en iddialı aracıdır. Konforlu yürüyen aksamı, güvenli ve hassas bir kullanım sağlar. Sağlam yapısı, tıpkı benzersiz tasarımı gibi büyüleyicidir: Dinamik ön ve arka bölümü ve ayrıca etkileyici radyatör panjuru, yeni Citan’a Kombi ve Panelvan araç olarak benzersiz ve güçlü bir görünüm katar. Böylece yeni Citan, her kullanıcının etkileyici kartviziti haline gelir.
Yeni Citan ile iyi yol alırsınız. Bu, ekonomiklik açısından da geçerlidir. Düşük yakıt tüketimi ve düşük işletme maliyetine sahiptir. Tek elden finansal hizmetler ve servis hizmetleri ise bütçenizi korur. Yeni motor nesli, elektrik destekli hidrolik direksiyon ve vites değiştirme göstergesi, tasarruflu sürüşün temelleridir. Service 24h ile her an hizmet ayağınızdadır.
En büyük yeteneği çok yönlü kullanım imkanıdır. Yeni Citan, hem aileniz için ideal bir araç, hem de işiniz için harika bir iş ortağı olabilir. Geniş yolcu alanı, yüksek sürüş dinamiği, yüksek çeviklik ve esneklik ile parmak ısırtır. Panelvan modelinde ise küçük araç ölçülerinde, pratik iç mekan konsepti ve akıllı yük emniyeti ile büyük bir yükleme hacmi sunar.
Yeni Citan, güvenlik ve konfor konularında da üstündür. Ergonomik kullanım konseptine sahip yüksek kaliteli iç mekan, işleri kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda zevkli olmasını da sağlar. Hem de güvenli şekilde: Standart donanım olan stabilite programı ADAPTIVE ESP ®, fren asistanı ve ABS’ye sahip kapsamlı güvenlik donanımı, ailenizi güvenli bir şekilde taşımanızı sağlar ve, hedeflerinize konforlu şekilde ulaşabileceğiniz rahat bir çalışma ortamı sağlar.Mercedes Citan için Renault’un motorlarını geliştirmiş. 75 ve 110 HP’lik iki dizel motor kullanacak Citan’ın 113 HP’lik turbo benzin motoru da olacak. Joystick vites ile gücü ön tekerleklere ileten Citan, Türkiye’ye beklendiği gibi 1.5 dizel iki motor ve düz vites ile gelecek.
Mercedes-Benz Citan‘ın geliştiricileri dinamik ve çevik bir sürüş konforu sunarken, premium markadan beklenen süspansiyon, amortisör ve denge çubuklarını birbirine adapte etmiş.
Yeni Citan’ın 2012 sonunda Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.
 YouTube Preview Image

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir