Modifiye

Heico Sportiv Volvo V40

on

Volvo’nun spor modellerinden V40 için Heico Sportiv bir paket hazırlamış.

2013 Volvo V40 görmeye alışkın olmadığımız bir model çünkü Türkiye’de henüz satışa sunulmadı. Heico Sportiv hızlı bir şekilde V40 için paketi hazırladı ve seçenek olarak sundu.

Paketin detaylarına inecek olursak;

Öncelikle bu paket sadece stil paketi değil, yani bu paketle birlikte aracınız standart V40’lardan daha güçlü olacak. Heico Sportiv, geliştirdiği performans yükseltmelerini aracın orijinal yazılımı ile uyum içinde çalışan ek “e.motion” ECU (beyin) modülü üzerinden sağlıyor. Güç paketleri sadece D2, D3 ve D4 dizel motorlarına uygulanabiliyor. En güçlü versiyon olan beş silindirli D4’ü standart 174 beygir güç ve 400Nm tork değerinden teslim alan Heico, güncellemelerin ardından motoru 192 beygir güç ve 480Nm tork çıkışına ulaştırabiliyor.

Bu artıştan sonra, V40’ın 0-100 km/s hızlanması 1 saniye azalıyor ve maksimum hız 10 km/s artıyor. 

Heico Sportiv kısa bir süre sonra turbo direkt enjeksiyonlu benzinli motorlar T3, T4 ve T5 için de özel güç paketleri sunacağını da duyurdu.

Stil olarakta başlıca şu noktalara dikkat çekebiliriz;

Ön tampon, dört egzoz çıkışı ve yeni difizöre ev sahipliği yapan arka tampon ayrıca Parlak Gümüş, Grafit Mat ve Siyah renk seçenekleri bulunan 18-19 inç alaşım jantlar…

Ve bu stil paketiyle gelen yaylarla aracınız 30mm daha alcalıyor.

Recommended for you

1 Comment

  1. a

    26 Aralık 2012 at 17:46

    güzel araba ama parçası çok pahalı yazı için sağol.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir