Teknoloji

Honda Civic – Pioneer Multimedya Sistemi

on

15 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak olan Civic Sedan Elegance Smart versiyonunda Civic Sedan’a Pionneer Multimedya sistemi eşlik edecek. Pioneer’in SPH-DA100 modeli Civic Sedan’a eklenecek.

Pioneer SPH-DA100’ün genel özellikleri ise;

Navigasyondan bluetooth’a, takvimden podcast uygulamalarına kadar pek çok uygulamanın tek yerden kontrol edilmesine olanak tanıyor. iPhone ve Android telefonlarla AppRadio uygulaması ile bağlanan sistem sayesinde Youtube, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara doğrudan bağlanırken internet tarayıcısı sayesinde web’de gezinmeye olanak tanıyor.

7 inçlik kapasitif dokunmatik ekrana sahip, yenilikçi bir araç ses sistemi olarak öne çıkan Pioneer mulltimedya sistemi, iPhone ve Android telefonlara uyumlu AppRadio yazılımı sayesinde, akıllı telefon uygulamalarının da kullanılmasına imkan veriyor. Geniş, tam renkli dokunmatik ekran üzerinde akıllı telefonlardaki içerikleri nrahatça görülebilmesi, dokunulabilmesi ve kontrol edilmesine sağlıyor.

iOS5 işletime sahip iPhone 4 / 4S / 5 ve MHL veya HDMI girişe sahip Android 2.3 versiyonları ile uyumlu olan SPH-DA100’ü, en güncel harita, gelen çağrıyı cevaplama ve müzik keyfi ve video eğlencesinin yanı sıra, Gelişmiş Uygulama Modu ile diğer birçok uyumlu uygulamalarla kullanmak mümkün.

·        7”WVGA(800X480) Multi-touch Kapasitif ekran
·        2-DIN Kurulum
·        Parrot Bluetooth modül ile ahizesiz görüşme
·        Kullanıcı ara yüzünü 18 dilde destekleme
·        Klavye desteği (Azerty,Qwerty,Qwertz,Rusya ve Yunan klavyeleri)
·        Parazit giderici özelliğine sahip gelişmiş D4Q Tuner

Bağlanabilirlik

·        iPod touch / iPhone 4/4S/5 uyumlu kablo ile direk kontrol.
·        Desteklenen Android telefonlarla uyumluluğu.
·        Gelişmiş Uygulama Modu
·        Direksiyon Kumanda desteği
·        2 RCA anfi çıkışı (Ön-Arka/SW)
·        Arka görüş kamera bağlanabilirliği.

Pioneer SPH-DA100 ile ilgili detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

7 Comments

 1. sercan

  08 Ekim 2014 at 12:28

  bendede war bunda servıs yapadı ben kendım yaptım telefonla eslestıre yaptım ama telefonu sok tak olayı olunca en az 10 dk ugrastırıyor baglanması ıcın cok gereksız bır multımedya kullanıs sıfır sadece telefon ıle bılsem almazdım bana bırde hedıye edıyoruz dedıler benım aracımın orjınal multımedyası kayıp haram olsun

 2. mehmet o

  04 Ağustos 2014 at 08:41

  smart alacağınıza gidin elegance alın derim smart bende var bi nane değil radyo ve bolutoot kullanıyorum sadece

 3. Necat suçin

  13 Temmuz 2014 at 04:42

  Bende 2014 eco smart aldım alacağıma bin pişman oldum servis 5 saat uğraştı telefonla eşletirme yapamadı dandik bir kaç radyodan başka yayın yok ne yapabilirim bilen varsa bizi aydınlatırsa sevinirim

 4. aziz

  01 Haziran 2014 at 23:21

  Yeni Smart Honda Cıvıc araç satın aldım. Radyo anteni cama entekreli şehir içinde 2-3 tane radyo istasyonu çekiyor şehirler arası TRT dahil hiç bir yayın yok. İPhone 5 telefon kullanıyorum. Araçta bu giriş bulunmuyor yetkili ist servisinde çalışanların İPhone 4 ile Pioner cihazın nasıl eşleşeceğini bilmiyorum. Çok pişman oldum. CD yok, USB yok, radyo yok bu nasıl bir eğlence paketi anlamadım.Her şey paralı böyle dandik mal görmedim.Yazıklar olsun pionner….

 5. fatih

  22 Mayıs 2014 at 11:47

  sakın ama sakın almayın aziz arkadaşı n dediği gibi aynı araba bende var ve hiç bir işe yaramıyor telefonu bağlamadan radio dışında hiç birşey yapamıyorsun cd bile yok usb takamassın hiçbişi yok sıfırr

 6. aziz

  14 Mayıs 2014 at 17:46

  Honda civic 2013 model aracımda var çok kötü bir cihaz kullanması bile kötü hiç bir işe yararmıyor tek kelime sakın ve sakın almayın.Çin malları bundan 100 kat ii ve guzel.

 7. BirayKorkmaz

  13 Nisan 2013 at 14:35

  Honda multimedya konusunda oldukça geri bir marka rakiplerine göre. Multimedya açıklarını Pionneer gibi bir profesyonelle kapatma girişimleri başarılı olabilir gibi geliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir