Model İnceleme

Makyajlı 2014 Nissan Micra

on

Nissan’ın en küçük modeli olan Micra tamamen yenilenmiş tasarımı ve teknolojisi ile resmen karşımızda. Yenilenmiş ön ve arka tampon, bagaj kapağı, ızgara, led farlar gibi başlıca detaylar revizyonun başlıca elementleri… 

İç mekanda kullanılmış kaliteli malzeme, yeni konsol kaplama ve Nissan Connect sisteminin getirdiği teknolojik özellikler, makyajlı Micra‘yı daha zevkli hale getirmiş. Nissan Connect’in en dikkat çekici özelliği ise 5.8 inçlik dokunmatik ekranı ile Google‘ı kullanmanıza olanak tanıyor. 

Makyajlı Micra’nın 3 farklı donanım seviyesi olacak, bunlar; VisiaAcenta, Tekna En yüksek donanım seviyesi ile baz model arasında ki başlıca farklı aşağıdaki gibidir;

Micra Visia; elektrikli ön camlar, merkezi kilit, ABS ve ESP,  CD çalar, USB ve AUX bağlantısı…

Micra Tekna; Bluetooth, 16 inç çelik jant, dijital klima, park sensörü, park yardımcısı, katlanır aynalar, anahtarsız çalıştırma ve Nissan Connect uydu navigasyon, ön sis farları, yağmur sensörü..

Motor olarak, mevcut modeldeki motor seçeneklerinin sunulması bekleniyor. Türkiye’de mevcut Micra modelinde sunulan motoru hatırlatmak gerekirse; 1.2 litre 80 Hp güç üreten benzinli motor 100 kilometrede ortalama 4.3 litre yakıt tüketiyor. 

Yeni Micra’nın Eylül ayında avrupada satışa sunulacak…

2014 Makyajlı Micra Fotoğraf Galerisi

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir