Model İnceleme

Yeni Renault Megane HB Play Edition

on

Megane HB‘nin  Joy, Touch ve Icon donanım seviyelerine bir yenisi daha eklendi. Bu donanım seviyesi; Megane HB Play Edition. Bu yeni donanım seviyesinde ne farklar var şu şekilde değinebiliriz;

Bu versiyona özel 17” siyah alüminyum alaşımlı jantlar, LED gündüz farları ve Play Edition iç ambiyans ve özel seri iç döşeme ekipmanlarına ek olarak, güvenlik ve konfor özelliklerini bir arada sunuyor. Elektronik Denge Programı (ESP), Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR), Acil Fren Destek Sistemi (AFU), Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder) sürücü ve yolcu hava yastıkları güvenlik donanımları arasında yer alıyor.

Konfor donanımları arasında ise eller serbest Renault Kart Sistemi, elektrikli ısıtmalı dış dikiz aynası, tek dokunuşla açılıp kapanabilen sıkışma engelleyici elektrikli ön ve arka camlar, konsola entegre ekranlı 4×20 watt (W) ses sistemi, iPod uyumlu USB bağlantı girişi, Bluetooth müzik ve telefon bağlantısı öne çıkıyor.

Yeni Megane HB ne kadar?

Beyaz, yıldız siyah ve platin gri renk seçenekleri, 1.5 dCi 90 bg manuel, 1.5 dCi 110 EDC (otomatik), 1.6 110 bg manuel ve 1.6 115 bg CVT X-tronic motor seçenekleri bulunan yeni HB megan 49 bin 750 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir