Model İnceleme

2014 Nissan Note

on

Yeni Note Türkiye’de 41.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Nissan’ın sektöre heyecan verici yeni teknolojiler sunan modeli yeni Note’un motoru ve şanzımanı, hem verimliliği hem de sürüş performansını artıran akıllı özelliklere sahip. Yeni Note, sahip olduğu kör nokta uyarısı sistemi, şeritten ayrılma uyarısı ve gelişmiş hareketli nesne algılama sistemi ile kendi sınıfında ilkleri yaratıyor. Üstelik her üç sistemde de geri görüş kamerası sayesinde hava durumundan etkilenmeden net bir görüntü sağlayan geniş açılı arka kameradan gelen verileri kullanarak çalışabiliyor.

Günlük kullanıma yönelik akıllı ve uygun özellikleri ile B segmenti müşterilerinin taleplerini tam olarak karşılayan Note’un yeni modellerinde 95 gr/km değere denk düşük CO2 emisyonları sağlayan stop-start sistemi standart olarak sunulurken, kullanım maliyetleri de aynı derecede cezbedici hale geliyor.
Nissan Note Motor Seçenekleri
Yeni Nissan Note’un 1.2 benzinli (100 km’de ortalama yakıt tüketimi: 4,7 lt) ve 1.5 dizel motor seçenekleri bulunuyor. Benzinli motoru 80 HP gücünde 3 silindirli olan Yeni Nissan Note’un, 1.5 litrelik turbo dizel (100 km’de ortalama yakıt tüketimi: 3,6 lt)motor seçeneği ise 90 HP gücünde.
2014 Nissan Note Fiyat Listesi
27.01.2014 tarihli fiyat listesidir.
Yeni Nissan Note Fotoğraf Galerisi

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir