Model İnceleme

2014 SEAT Leon ST 4Drive

on

Full-LED farlar, modern bilgi ve eğlence sistemi, geniş donanım seçeneklerine sahip Leon ST 4Drive, elektronik olarak kontrol edilebilen dört çeker sisteme sahip. Leon ailesinin üçüncü üyesi olan 4Drive versiyon üstün güvenlik ve sürüş keyfini kullanıcıya sunuyor. 

Leon’u 4 çeker olarak tercih ediyorsanız, size sunulacak olan motor, 1.6 TDI – 105 HP (250 Nm tork) güç üretiyor. Performans açısından oldukça iyi olan bu motor aynı zamanda yakıt konusunda da oldukça cimri. 100 kilometrede ortalama sadece 4.5 litre yakıt tüketen Leon St 4Drive, start-stop sistemine de sahip. Üstün TDI teknolojisi ve elektronik kontrollü dört çeker sisteminin yanı sıra, Leon ST 4Drive’da birçok ilerici teknoloji de yer alıyor. Dört çeker EDS dinamik kontrol sistemi (her iki aksta da elektronik diferansiyel kilitleri), dönüşlerde daha iyi yol tutuş sağlayan genişletilmiş elektronik dinamik diferansiyel kilidi (XDS), elektronik stabilizasyon programı ve ikincil çarpışma freni, güvenliği en üst düzeye çıkarıyor. Yüksek teknolojiye sahip opsiyonel özellikler arasında full-LED farlar ve yorgunluk tespit sistemi yer alıyor.

Station Wagon araç tercih edenlerin odak noktası tabi ki bagaj ve yükleme hacmi… Bagaj kapasitesi, standart konfigürasyonda 587 litre olurken, arka koltuk arkalıklarının katlanmasıyla birlikte bu hacim 1.470 litreye kadar çıkabiliyor. Dahası, ön yolcu koltuğunun arkalığının öne doğru katlanmasıyla boyu 2,67 metreye kadar olan yüklerin taşınmasına olanak tanıyor.

Leon ST 4Drive, Türkiye’de 2014’ün ikinci yarısında satışa sunulacak.

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir