Rehber

Akaryakıtta Son Yenilik

on

Akaryakıtta Son Yenilik

Yıllar geçtikçe küresel ısınma ile  ilgili teoriler artmaya başlıyor. Küresel ısınma sorununa getirilen çözümler de bununla birlikte artmaya devam ediyor.

Bu konuyla ilgili herkesin aklında bir fikir olsa da alınacak ilk önlem tüketimi azaltmak ve daha zararsız yakıtlara geçmenin yolunu bulmak. Çünkü kafamızı çevirdiğimiz her yerde kullanıldığını gördüğümüz benzin ve türevleri, yandıkça havaya zararlı gaz ve partiküller yaymaya devam ediyor. Bu gazlarla birlikte de sera etkisi artıyor ve sonuçta doğrudan ömrümüzden çalıyor.

Ülkemizde yavaş yavaş gelişen duyarlılıkla birlikte akaryakıta bağımlılık da gittikçe azalmaya başlamış ve  bu konuda çeşitli adımların atıldığı söylenmeye başlanmıştır. Akaryakıt sektöründeki gelişmelere paralel olarak çevreci akaryakıt sektörüne yönelik atılımlar da yapılıyor. Bunun en büyük örneği ise 2013 yılından beri hizmet veren GO.

95 oktan, 97 oktan, dizel ve EuroDiesel yakıtlardaki karbon miktarını ve diğer zararlı partiküllerin oranını düşüren ve çevreyi korumak için özel geliştirilen GO ENO serisi çevreye zarar vermemesiyle  biliniyor. Standartlara uymayan diğer akaryakıtlarla aynı motor gücüne ulaşılmasını sağlayan ENO serisi, kullanıcı ve araç dostu olmasıyla da tasarrufa katkıda bulunuyor.

Türkiye’de beğeni kazanıp yeni şubeler açmaya devam eden GO Yakıt, Trabzon’da açılacak yeni şubesiyle  müşterinin karşısına çıkıyor. Arsin’de Trabzonlulara hizmet vermeye başlayan yeni GO istasyonu Kuzey Petrol, açılışa özel kampanyalarıyla da müşterinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.  Hem çevre dostu akaryakıtıyla doğayı korumayı hedefliyor hem de sürpriz yakıt kampanyaları sağlıyor.  Türkiye’deki tüm şubelerindeki GO İstasyonları’ndan yapılan akaryakıt alışverişine puan kazandıran GO Card, Trabzon bayisine özel 4 kat puan sürprizi ile dikkat çekiyor. En yakın GO Bayisine uğramayı unutmayın!

Ayrıca yeni başlayan Adana GO Card Kampanyası kapsamında Uralberk Petrol GO Card ile 3 kat puan kazanabilir ve biriktirilen puanlarla akaryakıt alışverişi yapabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir