Rehber

Taksitle MTV Ödeme İmkanı

on

Otomobil sahipleri için, yeni yıl ile birlikte MTV ödeme tarihinin yaklaştığını hatırlatmak isteriz. MTV ödemelerinizi hızlı ve avantajlı bir şekilde ödeyebilmeniz için size Garanti Bonus’u tavsiye ediyoruz.

Garanti bankası kredi kartları ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesin’den, Garanti internet şubesinden, Call center’dan ve cep şubeden yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için Bonus’ta uygun taksit fırsatları bulabilir, taşıt vergisi ödemenizi rahatça yapabilirsiniz.

İlki Ocak, ikincisi ise Temmuz ayında olan MTV ödemelerinizi Bonus fırsatlarını incelemeden yapmamanızı tavsiye ederiz.

Küçük bir not olarak hatırlatmak isteriz ki; MTV ödemesi haricinde, diğer harcama gruplarında da Bonus Kredi Kartı birçok avantaj sunuyor.

Nedir bu avantajlar sorusunun cevabı ise;

Türkiye’de ve yurt dışında MasterCard / VISA / AmEx amblemi bulunan milyonlarca işyerinde alışveriş yaptıkça bonus kazanırsınız. Kazandığınız bonusla ister anında bedava alışveriş yaparsınız, isterseniz biriktirip daha sonraki alışverişlerinizi bedavaya getirirsiniz. Bunun yanı sıra; ücretsiz taksitli nakit avans, taksitli para, nakit avans gibi birden çok ayrıcalık ve kolaylık kullanıcılar için sunuluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir