Rehber

Garantili ikinci el araç almak için: otoeksper

on

Garantili ikinci el araç için doğru adres: Otoeksper.com

Otoeksper bayileri ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmetler sunmaya devam ediyor.

İkinci el araç almak isteyenleri aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması ya da mekanik arızası olması gibi teknik risklerin yanı sıra aracın çalıntı olması, vergi borcu bulunması, hacizli veya rehinli olması gibi hukuki birçok riskten kurtaran Otoeksper’de garantili araçlar satın alınabiliyor.

Otoeksper sistemine dahil olan her ikinci el araç, motorundan kaportasına kadar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilip ve sonuçları müşterilerle paylaşılıyor. Ayrıca aracın tescil işlemleri müşteri adına Otoeksper bayisi tarafından gerçekleştiriliyor.

Koç Fiat Kredi’nin sunduğu cazip kredi olanakları ile garantili 2. el bir araca sahip olabileceğiniz Otoeksper sitesinde yer alan 8 yaş ve 180 bin kilometre sınırının altında olan her marka araç, onay alındığı takdirde “Otoeksper Garantili” satılıyor. Ayrıca garanti hizmeti süresi içinde 7 gün 24 saat yol yardımı hizmeti bulunuyor.

Türkiye’nin 32 iline yayılmış bayileri ile hizmet veren Otoeksper’de satışa sunulan araçlara ve ikinci el taşıt kredisi hakkında bilgilere www.otoeksper.com.tr web stesinden ulaşılabilir.

1 Comment

  1. Emre Özübek

    20 Mart 2015 at 01:03

    Bu gerçekten güzel bir uygulama fakat gerçekten ciddi miktarlarda paralar alınıyor bu iş yapılırken çok olduğunu düşünüyorum fakat güzel bir uygulama…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir