Rehber

Bonus’tan 3 taksitli MTV ödeme fırsatı

on

Bonus’tan 3 taksitli MTV ödeme fırsatı

Araç sahiplerinin ödemekle yükümlü olduğu vergilerden biri de Motorlu Taşıtlar Vergisi. Her yıl Ocak ve Temmuz ayında yatırılması gereken MTV ilk taksitinin son ödeme tarihi yaklaştı. MTV ödemenizin ilk taksitini Ocak ayı bitmeden yatırmanız gerek. Aracınızın Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Gelir idaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’nin yanı sıra çeşitli bankalar aracılığıyla ödeyebilirsiniz.

Uygun taksit olanaklarıyla MTV ödemesi için Garanti Bankası ideal bir adres olabilir. Bonus Kredi kartı ile Motorlu taşıt vergisini üç taksitle ödemeniz mümkün. Bunun için 31 Ocak 2016 tarihine kadar Garanti Bankası kredi kartı ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr‘den, Garanti internet şubesinden, Garanti cep şubesinden, garanti.com.tr’den, 444 0 333 Alo Garanti’den ve şubelerde bulunan online bankacılık kiosklarından MTV ödemenizi yapmanız yeterli.

Kampanyadan Garanti Bonuslar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Miles&Smiles Business, American Express, Filo Card, EASY, Amex Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kart, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, ING Bonus, ING Pegasus, ING Bonus ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey kartlarından birine sahip olanlar yararlanabiliyor.

Kampanya kapsamında gib.gov.tr’den ve garanti.com.tr’den yapacağınız MTV ödemesinde 3 taksit avantajı elde ederken, Garanti internet şube, Garanti cep şube ve 444 0 333 Alo Garanti’den yapılacak işlemlerde tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Bonus, Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Garanti Bankası kredi kartı ile www.gib.gov.tr üzerinden ödeyen müşterilerine çeşitli avantajlar da sunuyor. Bonus’un fırsatları dahilinde Euromaster’ da Mobil 1 ürünleriyle yapılan yağ değişimini 150 TL yerine 99 TL’ye yaptırabilir, aracınızın tüm lastiklerinin gazını Nitrojen Gazı ile ücretsiz bir şekilde doldurtabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için ödeme dekontunu Euromaster Servis Noktası’ na göstermeniz yeterli olacaktır.

MTV ödemesini Garanti Bankası kredi kartı ile www.gib.gov.tr’ den yapanlar Sonax Uygulama merkezinden de indirim kazanıyor. Böylece Garanti Bonus sahiplerine Sonax Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma işlemlerinde %50 indirim veya Sonax Uygulama Hizmetleri fiyat listesinde bulunan hizmet başlıklarında %20 indirim uygulanıyor.

MTV borcunuzu uygun koşullarda ödeyip aynı zamanda çeşitli avantajlar elde etmek istiyorsanız, Bonus Kredi kartınızdan başkasını tercih etmeyin. Ödemenizi geciktirmemek için Ocak ayı sona ermeden ilk taksitini mutlaka yatırın. Aksi halde her ay için aylık %2,5 gecikme zammına tabi tutularak daha yüksek primlere maruz kalabilirsiniz.

MTV borcunuzu bilmiyorsanız, SMS ile sorgulayabilirsiniz. SMS ile sorgulamak için MTVSOR PLAKA NO yazıp 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır. MTVÖDE KART SON 6 PLAKA NO” yazıp 3340’a göndererek de MTV borcunuzu SMS ile ödeyebilirsiniz.

Bonus’un taksitli ödeme olanakları sayesinde Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) sizin için bir yük olmaktan çıkacak. Bonus’un Motorlu taşıtlar vergisine özel taksitli ödeme seçenekleri ve diğer MTV ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için bonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bonus, cazip fırsatlarıyla olduğu kadar finansal çözümleriyle de adından söz ettiriyor. Ekstre atlatma, taksitli nakit avans, taksitli para, işlem erteleme gibi hizmetleriyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya hazır.

Acil nakite ihtiyacınız olduğunda Bonus kredi kartınızla ücretsiz taksitli nakit avans alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bonus’un devam etmekte olan ve puan kazandıran kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için Bonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir