Rehber

Budget’tan Vodafone Abonelerine %30 İndirim

on

Budget’tan Vodafone Abonelerine %30 İndirim

Araç kiralama konusunda en çok tercih edilen firmalardan biri olan Budget, kullanıcılarını memnun edecek cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Düzenlediği çeşitli kampanyalarla araç kiralamayı daha cazip ve hesaplı hale getiren Budget’ın çeşitli markalarla yürüttüğü kampanyalardan üçünü sizler için bir araya getirdik. Siz de önümüzdeki günlerde araç kiralamayı düşünüyorsanız güncel kampanyaları kaçırmayın.

Vodafone Aboneleri için özel fırsat

Budget’ın ilgi çeken araç kiralama fırsat kampanyalarından biri de Vodafone abonelerini memnun etmeye yönelik. Araç kiralamalarında Vodafone kullanıcıları kendilerine sunulan %30 indirim fırsatından faydalanabiliyor. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerli bu kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin araç rezervasyonu sonrasında Budget yazıp 6666’ya göndererek indirimli araç kiralamaları mümkün. Budget’ın avantajlı kampanyası sayesinde Vodafone’lu olmanın ayrıcalığını bir kez daha yaşayıp indirimli araç kiralamanın keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

 Kampanya hakkında detaylı bilgi için https://www.budget.com.tr/arac-kiralama-firsatlari/vodafone-yuzde-30-indirim adresini ziyaret edebilirsiniz.

Maximum Kart sahiplerine Budget’tan özel fırsat

Budget ayrıcalığını yaşanlar sadece Vodafone aboneleri değil. Budget’ın özel kampanyasıyla Maximum Kart sahipleri de avantajlı araç kiralama fırsatından yararlanabiliyor ve tüm araç gruplarında geçerli olmak üzere  %20 indirim fırsatı elde ediyor. Kiralama işlemini Maximum Kredi kartı ile yaparak bu kampanyadan faydalanılabiliyor.

Türk Hava Yolları ile seyahat edenlere avantajlı fırsat

Türk Hava Yolları ile uçmayı tercih edenler Budget’ın kampanyası kapsamında  araç kiralamalarında %30 indirim fırsatı yakalıyor. Türk Havayolları ile uçan ve biniş kartını gösteren herkes tüm araç gruplarında özel indirimler alabiliyor. Ayrıca Miles&Smiles sahiplerinin 3 gün ve üzerinde yaptıkları araç kiralamalarında 1000 mil, 3 gün altında yaptıkları araç kiralamalarında ise 500 mil hediye kazanmaları da mümkün.

Budget’ın birçok avantajlı kampanyası bulunuyor. Budget’ın diğer kampanyaları ve budget kart ile araç kiralama indirimleri hakkında detaylı bilgi almak için www.budget.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir