Genel

MTV Ödemesi İçin Bonus’tan 3 Taksit Fırsatı

on

2016 Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin ikinci taksit ödemesi 1 Temmuz itibariyle başladı. Kimi araç sahipleri borcunu çoktan ödedi, kimileri de ay bitmeden ödeme yapacağı şekilde MTV borcunu ödeme planlarına ekledi. Son ödeme tarihi 31 Temmuz olan MTV ödemesini geciktirmeden yapmakta fayda var. Motorlu Taşıtlar Vergisi, Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’nin yanı sıra çeşitli bankalar aracılığıyla ödenebiliyor. Bazı bankalar yaptıkları kampanyalar dahilinde, araç sahiplerine MTV borcunu taksitli ödeme fırsatı da sunmakta.

Garanti Bankası, MTV ödemesi yapmak için ideal bir adres. Bonus’un Motorlu Taşıtlar Vergisi’ne özel taksitli ödeme fırsatı sayesinde, MTV ödemenizi çok daha rahat bir şekilde yapabilmeniz mümkün.

Bonus üyesi iseniz ya da kampanya süresini geçirmeden Bonus kredi kartına sahibi olduğunuzda, Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den, Garanti İnternet Şubesi’nden, Garanti Cep Şubesi’nden, garanti.com.tr’den, 444 0 333 Alo Garanti’den ve şubelerde bulunan online bankacılık kiosklarından ve BonusFlaş’tan MTV borcunuzu 3 taksit ile ödeyebiliyorsunuz. Bonus’un kullanıcılarına sunduğu MTV kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.bonus.com.tr/mtv-odeme adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Her yıl Ocak ve Temmuz aylarında ödenen Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin hesaplanmasında aracın türü, yaşı ve motor hacmi önem taşıyor ve MTV tutarı Karayolları Trafik Kanunu gereğince belirleniyor. Otomobil ve motosikletlerin taşıt vergisi aracın yaşı ve silindir hacmine göre hesaplanırken, otobüslerin MTV bedeli aracın yaşı ve oturma kapasitesine göre belirlenmekte.

Bonus’un kullanıcılarına sağladığı hizmetler MTV kampanyası ile sınırlı değil. Tüm kampanyaları incelemek ve kampanya detayları hakkında bilgi sahibi olmak için www.bonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Bonus’un sunduğu finansal çözümler sayesinde Garanti Bankası kredi kartlarınızın ekstrelerini, Ekstre Atlat ürününü kullanarak bir sonraki ekstre döneminize atlatabilir, peşin ödemek zorunda kaldığınız alışverişlerinizi hemen taksitlendirebilir, kredi kartı ödemelerinizi kolayca erteleyebiliyorsunuz.

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda da Bonus yanınızda. Bonus’unuz ile taksitli nakit avansınızı formalitesiz çekerek, sabit taksitle ve uygun faiz oranıyla rahatça geri ödeyebiliyorsunuz. Bonus ailesine katılanlar tüm bu finansal çözümlerden kolaylıkla faydalanıyor. Henüz bir Bonus kredi kartı sahibi değilseniz, başvuru yaparak siz de Bonus’lu olmanın ayrıcalığını yaşamaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir